1 Ekim 2015 Perşembe televizyon yayın akışı film listesi

1 Ekim 2015 Perşembe televizyon yayın akışı film listesi

1 Ekim 2015 Perşembe televizyon yayın akışı film listesi

1 Ekim 2015 Perşembe günü televizyonda neler izlenebilir?Hangi diziler, hangi filmler var? İşte cevapları

1 Ekim 2015 Perşembe televizyon yayın akışı film listesi

Güne İstanbul'a göç eden bir ailenin dramı ile başlıyoruz Flash Tv'de

Saat 00:15'te Flash Tv'de başlayacak olan İstanbul 79 dram türünde bir film. Yönetmenliğini Orhan Aksoy'un yaptığı başrollerinde Kadir İnanır, Semra Türel'in paylaştığı filmde Anadolu'dan İstanbul'a göç eden bir ailenin dramını konu alınıyor. İstanbul'da iş hayatına atılan Ömer'in arkadaşı yüzünden karanlık işlere bulaşması sonucu bambaşka bir dünyaya girer. Ailesinden işinden koparak aile zamanla dağilmaya başlayacaktır.

Bir dedektif ve bir arkeolog çok eski dönemlere ait bir cesedin gizemini çözecek mi? Kanaltürk'te

Gizem türünden hoşlanıyorsanız O Güzel Topraklar filmi tam size göre, açıkçası ben bile bu filmi merak ettim ve gece izleyemesem bile kaydedip sabah izleyeceğim.

Saat 00:15'te Kanaltürk'te başlayacak olan O Güzel Topraklar (That Beautiful Somewhere) filminin yönetmen koltuğunda Robert Budreau otururken, filmin oyuncu kadrosunda Roy Dupuis, Jane McGregor, Gordon Tootoosis ve David Fox yer alıyor. 

Ormanda çok eski bir döneme ait ceset bulunur. Cesedi araştırmak için bir arkeolog ve bir dedektiften oluşan bir ekip kurulur. Araştırmaları neticesinde cesedin şifacı güçleri olan bir kişi olabileceği ortaya çıkar.  bunu araştırmaya başlayan ikili bu sırada içsel bir yolculuğa çıkar.

Beethoven'ın ölümünün ardından Ölümsüz sevgiliye bıraktığı gizemli mektup Skytürk 360'ta

Saat 01:30'da Skytürk 360'da gösterilecek olan Biyografi, dram türündeki Ölümsüz Sevgili (Immortal Beloved) filminin  yönetmenliğini Bernard Rose yaparken, filmin oyuncu kadrosunda Gary Oldman, Jeroen Krabbe, Isabella Rossellini, Johanna ter Steege ve Miriam Margolyes yer alıyor.

Beethoven'ın ölümünün ardından onun sadık dostu Anton Schindler Beethoven'ın evrakları arasında Ölümsüz Sevgiliye yazılmış bir mektup bulur. Ve Beethoven'ın hayatına giren kadınları araştırarak söz konusu ölümsüz sevgilinin hangisi olduğunu bulmaya çalışır. Schindler'i bu arayışında uzun ve zorlu bir yoılculuk beklemektedir.

Will Smith ve oğlu aynı filmde Atv'de 

Bundan tam 1000 yıl sonra Dünya'nın yaşam alanlığından çıktığını yaşamın başka gezegenlere kaydığını düşünün. Uzay gemileri bozulan ve yaralanan Cypher ve Kitai Dünya'ya zorunlu iniş yaparlar. Terk edilmiş Dünya'da insan ırkı yerinde tuhaf yaratıklar hüküm sürmektedir. Cypher ve Kitai'i bu tuhaf yaratıklarla Dünya'da geçecek zorlu bir mücadele beklemektedir.

Yönetmenliğini M. Night Shyamalan'ın, başrollerini Jaden Smith, Will Smith, Sophie Okonedo ve David Denman'ın paylaştığı Aksiyon, macera türündeki Dünya: Yeni Bir Başlangıç (After Earth) saat 01:50'de ATV ekranlarında olacak.

Patlayan bir volkan ve inmesi gereken tarifeli bir uçak... Kanaltürk'te

Saat 02:10'da Kanaltürk ekranlarına gelecek olan Aksiyon türünde ki Kıyamet Patlaması (Airplane vs Volcano) filminin yönetmen koltuğunu James Kondelik, Jon Kondelik paylaşırken, başrollerinde Dean Cain, Robin Givens, Tamara Goodwin ve Matt Mercer yer alıyor. Tarifeli bir sefer sırasında uçaktaki yolcular cehennemle burun buruna gelirler.

Patlayan bir volkan sonucu uçağın inişi neredeyse imkansız hale gelir. Hayatta kalmak için uçağın inmesi gereken bir yer bulmaları gerekmektedir. Tehlike yalnızca volkanın patlaması değil aynı zamanda uçaktaki herkesin birlikte savaşmaları gerektiğini bilmemesidir.

Köyden Kent'e göçü, işçi sınıfının bilinçlenmesi ve sendika hakları üzerine bir film Skytürk 360'da

Saat 03:00'te Skytürk 360'da gösterilecek olan Diyet filminin yönetmen koltuğunda Lütfi Ö. Akad otururken, başrollerinde Hülya Koçyiğit, Hakan Balamir, Erol Taş ve Erol Günaydın gibi usta oyuncular var.

Köyden kente göç olgusunu, işçi sınıfının  bilinçlenmesini ve sendikal haklarını için verdikleri mücadeleyi çarpıcı bir dille anlatıyor.

Almanya'da bir Türk Kızı: Neşe Karaböcek Flash Tv'de

Sabah 05:40'ta Flash TV'de başlayacak olan Almanya'da bir Türk kızı filminin yönetmen koltuğunda Oksal Pekmezoğlu oturuyor. Neşe Karaböcek ve Engin Çağlar'ın başrollerini üstlendiği film klasik yeşilçam konularını aratmıyor.

Almanya'ya çalışmaya giden Murat gittiği yerden eşiyle hiç bir şekilde bağlantı kurmaz. Eşi Zeynep'ten gelen mektuplara cevap bile vermez. Yıllar sonra bir gün  Alman turistlerle birlikte yaşadığı kasabaya geri döner ve Zeynep kocasını tanıyamaz. Murat tanıdığı insan olmaktan çıkmış bambaşka biri olmuştur. Murat bir süre sonra Almanya'ya geri döner ve Zeynep'e boşanmak istediğini söyler. Zeynep kasabada geçirdikleri süre içerisinde hamile kalmıştır ve bunu ona söylemek için Almanya'ya gider. Almanya'da Murat'ı ararken oda değişimin bir parçası olacak yaşadığı hayattan bambaşka bir dünyaya yelken açacak ve şarkıcı olacaktır. Murat'ın karşısına çok popüler bir şarkıcı olarak çıkar.

Bir doktorla köylü kızı arasındaki aşk Kanal 7'de

Saat 08:00'de Kanal 7'de ekrana gelecek olan Feride filminin yönetmeni Metin Erksan. Filmin oyuncu kadrosunda Emel Sayın, Engin Çağlar, Reha Yurdakul ve Lale Belkis yer alıyor. Romantik komedi türündeki filmde çapkın bir doktorla köylü kızı arasındaki aşkı konu alıyor.

Cüneyt Arkın bu sefer bodyguard rolünde Flash Tv'de

Saat 14:00'de Flash Tv'de başlayacak olan Deli Şahin filminin yönetmenlik koltuğunda Nejat Saydam otururken, başrollerinde  Cüneyt Arkın, Oya Aydoğan, Ali Sururi ve Mürüvvet Sim yer alıyor. İki büyük şirket arasındaki rekabet sonucu birbirlerinin arasında düşmanlık oluşmuştur. Silahlı saldırya uğrayıp hayatı riske giren Abbas bey Deli Şahin'i bodyguard olarak işe alır.

Steven Seagal'le yine aksiyon dolu bir filme hazırmısınız? Kanaltürk'te

Steven Seagal'ın başrolünü oynadığı Son Darbe (Dead Drop) 16:40'ta Kanaltürk ekranlarında olacak. Lauro Chartrand'in yönetmenliğini yaptığı film, diğer Steven Seagal filmleri gibi aksiyonu doruk noktasına çıkartıyor. Hayalet'i yakalamak için onun bütün destek birimlerini ortadan kaldırırlar tam Hayalet Kane'in avucuna düşmek üzereyken beklenmedik bir saldırıya uğrarlar. Kane ve ekibi ne olduğunu anlamak için parçaları birleştirirken olayların göründüğü gibi olmadığı ortaya çıkacaktır.

Aynı evde büyüyen iki kişinin mutluluğu ve yaşanan dramı Flash Tv'de

Saat 17:15'te Flash Tv ekranında başlayacak olan dram türündeki Yadeller filminin yönetmenliğini Temel gürsu yaparken başrollerinde Ferdi Tayfur, Necla Nazır ve Hulusi Kentmen var. Aynı evde büyüyen iki kişinin bir süre sonra bir araya gelip evlenmesini ve doğum sırasında eşini kaybeden Ferdi'nin yurtdışına gidip geldikten sonra çocuğunu aramasını konu alıyor.

Sevgiliniz için ne kadar ileri gidersiniz? Kanaltürk'te

Primetime kuşağının ilk filmi aksiyonve gerilim türündeki Özel Tim: Çatışma (S.w.a.t.: firefight). Saat 19:45'te Kanaltürk'te ekrana gelecek olan film, Swat ekibi eğitimi için Paul Cutler göreve gider. Operasyonda bir kadın rehine öldürülür. Öldürülen rehinin erkek arkadaşı yüksek mevkideki bir ajandır. Ve sevgilisinin intikamını almak için Cutler ve ekibinin peşine düşer.

Filmin yönetmenliğini Benny Boom yaparken, oyuncu kadrosunda Kristanna Loken, Robert Patrick, Gabriel Macht ve Carly Pope yer alıyor.

Jim Carrey ve Jeff Daniels'tan komedi filmi Star'da

dumb-and-dumber-toSaat 20:00'de Star'da ekranlara gelecek olan Salak ile Avanak Geri Dönüyor (Dumb and Dumber To) filmi komedi türünde film severler için ideal. Yönetmenliğini Bobby Farrelly, Peter Farrelly'ın yaparken, oyuncu kadrosunda Jim Carrey, Jeff Daniels, Rob Riggle ve Laurie Holden var. 

Harry ve Lloy'un bu macerasında; Harry çocuğu olduğunu bilmemektedir. Böbrek rahatsızlığı çeken Harry bunu öğrendiğinde kızını bulması gerektiğini düşünür. Lloy ise sevdiği tarafından bırakılmıştır ve onu geri kazanması gerekmektedir. ikilinin amaçları farklı da olsa kafalarındakini gerçekleştirmek için akıl hastanesinden kaçarlar ve yola düşerler. Çıktıkları yolda hiç ummadıkları bir yere giderler. Sadece zeki insanların oluşturduğu bir zirvenin ortasında bulurlar kendilerini...

Birbirine aşık iki akraba ve aralarındaki yabancı Skytürk 360'ta

Saat 20:00'de Skytürk 360'da yönetmenliğini Orhan Aksoy'un yaptığı; Hülya Koçyiğit, Ediz Hun, Önder Somer ve Nedret Güvenç'in oynadığı Samanyolu filmi ekrana geliyor. Birbirlerine aşık iki akraba çocucuğunu ve aralarına giren bir yabancıyı konu alıyor. 

a-separationBaban için eşini bırakırmısın? TV2'de

Saat 21:30'da Bir Ayrılık ( A separation) filmi Tv2 ekranında olacak. Filmin yönetmen koltuğunda Asghar Farhadi otururken, oyuncu kadrosunda Peyman Moaadi, Leila Hatami ve Sareh Bayat yer alıyor. 

Simin ve Nader İran'da yaşayan evli bir çifttir. Daha iyi şartlarda, kızlarına daha iyi bir gelecek vermek için başka bir ülkede yaşama konusunda anlaşmazlık yaşarlkar. Çünkü Nader'in babası rahatsızdır ve onu bırakmak istemez. Evli çift boşanır ve Simin ülkeyi terk eder. Nader ise babasına daha iyi bakmak için Raizeh adında bir kadını işe alır. Ancak işe aldığı bu kadının görünen yüzü yanıltıcıdır.

passengerUçak kazasından kurtuldum diye bazen sevinmemek gerek Kanaltürk'te

Saat 21:30'da Kanaltürk'te başlayacak olan Yolcular (Passengers) dizi izlemeyenler için bu gecenin en güzel seçimi diyebilirim. Başrollerinde Anne Hathaway, Patrick Wilson, Andre Braugher ve Dianne Wiest gibi tanınmış oyuncuları barındıran film; bir uçak kazası kurtulan 5 kişinin danışmanlığını üstelenen genç terapist Dr.Claire'e odaklanıyor. Kurtulan beş kişiden biri olan Eric'le yakınlık kuran Dr. Claire onun dürüst olmadığı düşünmektedir. Bu arada diğer kazazedeler şüpheli bir şekilde ortadan kaybolmaya başlar.

James Bond ekran başında Fox'ta

Saat 23:45'te Fox Tv'de yayınlanacak olan Dünya Yetmez (The World Is Not Enough)'in yönetmen koltuğunda Michael Apted oturuyor. Başrollerinde Pierce Brosnan, Sophie Marceau, Robert Carlyle, Denise Richards ve Robbie Coltrane yer alıyor. 

James Bond'un bu seferki görevi Avrupa'yı kurtarmak. Petrol kralı Sir Robert King bir saldırı sonucu öldürülür. Bond, King'in kızını korumak için görevlendirilir. İşler bambaşka bir boyuta gelecek ve dünyanın kaderi Bond'un elinde olacaktır.

Hayatlara giren gizemli bir adam ve sunduğu sihirli Dünya aynanın sadece görünen yüzü ise Kanaltürk'te

Saat 23:45'te Kanaltürk'te gizem dolu bir film Güzel Günler (Dog Days of Summer) yer alıyor. Yönetmenliğini Mark Freiburger yaparken; oyuncu kadrosunda Will Patton, Devon Gearhart, Colin Ford, Richard Herd yer alıyor. Herşeyin normal gittiği sakin kasabaya bir gün gizemli yabancı gelir. Kasabalılara sihirli dünya sunan bu yabancının görünenin dışında başka gizemleri de vardır

 

Bugün televiyonda Primetime'da yer alan dizilere baktığımızda;

 

Saat 20:00'de Kanal D'de Kurtlar Vadisi Pusu, Atv'de Kırgın Çiçekler, CNBC-E'DE The Big Bang Theory, FOX'ta İnadında Aşk, Tv8'de Maral: En Güzel Hikayem, Kanal 7'de Elif

Saat 20:30'de Show Tv'de Asla Vazgeçmem, CNBC-E'de Sullivan and Son

Saat 21:00'de Samanyolu'nda Sungurlar, CNBC-E'de Web Therapy, E2'de The Flash

Saat 22:00'de TRT1'de Seksenler, CNBC-E'de Major Crimes, E2'de The Last Ship

Saat 23:00'de CNBC-E'de Hemlock Grove, E2'de Hello Ladies

Saat 23:20'de Samanyolu'nda Çınarın Gölgesinde yer alacak.

 

1106
Tarih: 30.09.2015
Yorum Yaz