Arabalar 3 ün film afişi yayınlandı

Animasyon türünde olan Arabalar filminin devam filmi olan Arabalar 3'ün yeni film afişi yayınla

Arabalar 3 filminin yeni afişi yayınlandı

Animasyon türünde olan Arabalar filminin devam filmi olan Arabalar 3'ün yeni film afişi yayınlandı. Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ve ödüller alan Arabalar 3 hakkındaki ayrıntılı bilgi haberimizde...

Arabalar 3 filminin yeni afişi yayınlandı

Yeni nesil hızlı yarış arabaları tarafından gafil avlanan efsanevi Şimşek McQueen, sevdiği sporda aniden bir kenara itilmiştir. Oyuna geri dönmek için, hevesli genç yarış teknisyeni Cruz Ramirez’in yardımına, kazanmak için bir plana, merhum Hudson Hornet’in verdiği ilhama ve birkaç beklenmedik numaraya ihtiyacı vardır. 95 numaranın henüz işinin bitmediğini kanıtlamak, Piston Kupasının en büyük yarışında bu şampiyonun cesaretini sınayacaktır.

Yönetmenliğini Brian Fee’nin ( “Arabalar,” “Arabalar 2“) ve yapımcılığını Kevin Reher’in (“Bir Böceğin Yaşamı,” “La Luna” kısa), üstlendiği “Arabalar 3” 16 Haziran 2017’de vizyona giriyor.

ARABALAR FİLMİNİN BAŞARILARINA BİR YENİSİ DAHA EKLENECEKMİ?

  • “Arabalar” (2006) ve “Arabalar 2” (2011) filmlerinin toplam gişe hasılatı 1 milyar dolardan fazla getiri sağladı.
  • “Arabalar”, En iyi animasyon filmi dalında Altın Küre® ödülü ve Bir animasyon film yapımındaki en iyi müzik dalında iki Annie ödülü kazandı. Besteci Randy Newman Bir sinema, televizyon veya diğer görsel medya filmi için yazılmış en iyi film müziği dalında (Our Town) Grammy® ödülü kazandı. Bu film En iyi animasyon filmi dalının yanı sıra sinema filmleri için yazılmış en iyi müzik başarısı ve en özgün şarkı dallarında (“Our Town”) Oscar®’a aday gösterildi.
  • “Arabalar 2” En iyi animasyon filmi dalında Altın Küre®’nin yanı sıra diğer piyasa ödüllerine de aday gösterildi.

arabalar3_poster

821
Tarih: 14.03.2017
Yorum Yaz