Bilimkurgu türündeki Hayat filminin fragmanı yayınlandı

Bilimkurgu ve gerilim türündeki Hayat life filminin türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı

Bilimkurgu Gerilim türündeki Hayat / Life filminin fragmanı yayınlandı

Yönetmenliğini Daniel Espinosa'nın yaptığı; senaryosu Paul Wernick & Rhett Reese tarafından kaleme alınan bilimkurgu ve gerilim türündeki Hayat / Life filminin türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Filmin oyuncu kadrosunda ise; Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds , Hiroyuki Sanada, Ariyon Bakare ve Olga Dihovichnaya yer alıyor.

Bilimkurgu Gerilim türündeki Hayat / Life filminin fragmanı yayınlandı

Yönetmenliğini Daniel Espinosa'nın yaptığı; senaryosu Paul Wernick & Rhett Reese tarafından kaleme alınan bilimkurgu ve gerilim türündeki Hayat / Life filminin türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Filmin oyuncu kadrosunda ise; Jake Gyllenhaal, Rebecca Ferguson, Ryan Reynolds, Hiroyuki Sanada, Ariyon Bakare ve Olga Dihovichnaya yer alıyor.

BİLİMKURGU / GERİLİM TÜRÜNDEKİ HAYAT / LİFE'IN KONUSU

“Hayat/Life”, uluslararası bir uzay istasyonunda görevli altı kişinin, insanlık tarihinde çığır açacak bir keşfin eşiğindeki hikayesini anlatıyor; bu ekip Mars gezegeninde ilk kez hayat olduğuna dair ip uçları bulur. Ekip araştırmalarını ilerlettikçe, metodları beklenmedik sonuçlar verir, çünkü buldukları bu hayat formu kimsenin bekleyemeyeceği kadar zekidir.

Hayat/Life filmi ülkemizde 24 Mart'ta vizyona girecek.

HAYAT/LİFE FRAGMANI

445
Tarih: 06.02.2017
Yorum Yaz