Cesur ve Güzel 11. Bölüm Fragman

Cesur ve Güzel 11. Bölüm Fragman

Cesur ve Güzel 11. Bölüm Fragmanı izle

Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanlarıyla büyük bir sürprizin sinyalini verdi. Bu akşam yayınlanacak olan 11. bölümde babasına bir ders vermek isteyen Sühan, Cesur’a evlilik teklifi ediyor. İkilinin nikah masasına oturduğu sıralarda Tahsin Korludağ ise sağlık sorunlarıyla uğraşıyor. Peki, Cesur ve Güzel 11. bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Cesur ve Güzel 11. bölüm yeni fragmanları ve özeti!

Cesur ve Güzel 11. Bölüm Fragmanı izle

Cesur ve Güzel yeni bölümünden gelen görüntüler heyecan yarattı. Yarın akşam izleyicileriyle buluşacak olan Cesur ve Güzel’in 11. bölüm fragmanların Cesur ve Sühan’ın nikah sahnesi damga vurdu. Cesur’dan sürpriz bir teklif geliyor. İkili nikah masasına oturuyor, Tahsin Korludağ aldığı haber karşısında rahatsızlanıyor. Cesur ve Güzel 11. bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar detayda!

Ay Yapım’ın başarılı dizilerinden Cesur ve Güzel 11. bölümünde yaşanacakların adeta özeti olan dizinin her iki fragmanında da dikkat çeken detaylar var. Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Tamer Levent’in başrollerini paylaştığı; Erkan Avcı, Serkan Altunorak, Sezin Akbaşoğulları’nın oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin yarın yayınlanacak yeni bölümünde Sühan’dan sürpriz bir teklif geliyor. Babasına bir ders vermek isteyen Sühan, Cesur’a evlilik teklifi ediyor. İkilinin nikah masasına oturduğu anlarda Tahsin Korludağ sağlık sorunlarıyla uğraşıyor. Peki, Cesur ve Sühan evliliği dengeleri nasıl değiştirecek? Cesur ve Güzel 11. bölüm fragmanları ve yeni bölümde yaşanacakların kısa bir özeti!

Yeni bölümde Sühan, yaşadığı olayın da etkisiyle, babasının canını yakmak için Cesur’a “evlenelim” der. Cesur için bu adım çok önemlidir. Tahsin Korludağ’a tam anlamıyla bir savaş ilanıdır. Öte yandan Cesur’un ihbarıyla yapılan baskın, büyük ses getirir, Mithat Topakçı göz altına alınırken, Tahsin Korludağ ile olan ilişkisi sorgulanacaktır. Sühan'ın evlilik kararı ile birlikte Cahide bugüne kadar bilmediği çok önemli bir bilgiye ulaşır. Cahide’nin, Korludağ ailesine ve geleceğine bakışını tamamen değiştirir. Ne olursa olsun bu nikaha engel olmalıdır. Bunun için harekete geçer ve planlarına bu sefer kendisine yakınlaşmaya çabalayan Korhan’ı alet eder. Cesur, tüm engellemelere rağmen bugünü Sühan için unutulmaz kılmaya niyetlidir.

656
Tarih: 26.01.2017
Yorum Yaz