David Grann'in Çok Satan Kitabınından Uyarlanan The Lost City of Z

David Grann'in Çok Satan Kitabınından Uyarlanan The Lost City of Z 21 Nisan'da Sinemalarda!!..

David Grann'in Çok Satan Kitabınından Uyarlanan The Lost City of Z 21 Nisan'da Sinemalarda!!..

David Grann'in Çok Satan Kitabınından Uyarlanan The Lost City of Z  21 Nisan'da Sinemalarda!!..

David Grann'in çok satan kitabınından uyarlanan The Lost City of Z'nin yönetmen koltuğunda James Gray otururken, filmin senaryosunu kitabın yazarı ve filmin yönetmeni birlikte üstlenecek.

Başrollerinde Robert Pattinson,Tom Holland ve güzel oyuncu Sienna Miller'ı yerleştiren filmin kadrosunda Angus Macfadyen, Edward Ashley, Clive Francis, Ian McDiarmid ve Franco Nero'da yer alıyor. Filmin görüntü yönetmenliğini Darius Khondji üstlenirken, filmin müzikleri ise Chris Spelman'a emanet.

Filmin konusu ise kısaca şöyle;

Percy Fawcett kendini Amazon ormanlarına adamış bir kaşiftir. Kaşif, araştırdığı bölgede daha önce bilinmeyen, bir zamanlar bölgeye yerleşmiş olabilecek gelişmiş bir uygarlığa dair kanıtlar bulur. Bunları bilim camiasına açıkladığında ise Amazon yerlilerini vahşiler olarak gören bilim insanları kanıtlara gülüp geçerler. Yılmayan Percy, destekleyici karısı, oğlu ve yardımcısının desteğiyle tekrar Amazon ormanlarına döner. İddiasını kanıtlamak için araştırmalar yapan kaşif, 1925 yılında ise gizemli bir şekilde ortadan kaybolur...

İngiliz kaşif Percy Fawcett'in hikayesini anlatan The Lost City of Z, 21 Nisan 2017 tarihinde sinemalarımıza uğrayacak.

423
Tarih: 28.12.2016
Yorum Yaz