Ejderha Dövmeli Kız geri dönüyor

Ejderha Dövmeli Kız geri dönüyor

"Ejderha Dövmeli Kız" Geri Dönüyor!

Lisbeth Salander, kötülerin korkulu rüyası olmaya devam ediyor.

"Ejderha Dövmeli Kız" Geri Dönüyor!

İsveçli gazeteci ve yazar Stieg Larsson imzalı Millennium serisinin hayranlarına güzel haber! Ejderha Dövmeli Kız'ımız Lisbeth Salander geri dönüyor! Ancak Rooney Mara hayranları için bir kötü haberimiz var, yeni filmde yeni bir yıldız rolü ondan devralacak.

2009 yapımı aynı isimli İsveç filminin 2011 yılında gelen Amerika versiyonunda baş karakteri canlandıran Mara'nın yerine kimin geçeceği henüz bilinmiyor. Larsson'ın zamansız ölümünün ardından David Lagercrantz tarafından yazılan serinin 4. kitabı The Girl in the Spider's Web beyazperdeye uyarlanacak olan film olacak.

Filmin yönetmen koltuğunda Nefesini Tut ile büyük beğeni toplayan yönetmen Fede Alvarez oturacak. Yönetmenle birlikte Steven Knight'ın üstleneceği senaryodan beyazperdeye uyarlanacak olan filmde yeni hacker genç kadın karakterinin kim olacağına dair merak büyürken, bütün kadronun da yeni isimlerden oluşacağı bilgisi mevcut. Filmin yapımcıları arasında 2011 yapımı ABD versiyonun yönetmenliğini üstlenen David Fincher da bulunuyor.

Alvarez projeyle ilgili olarak, "Lisbeth Salander, her yönetmenin beyazperdeye yansıtmayı hayal ettiği türden bir karakter. Harika bir senaryomuz var ve şimdi en eğlenceli kısmındayız - Lisbeth'imizi arıyoruz" diye konuştu.

2011 yapımı filmde başrolü en son James Bond'umuz Daniel Craig ile paylaşan Mara filmdeki performansıyla 2012 yılında Oscar adaylığına layık görülmüştü.

408
Tarih: 15.03.2017
Yorum Yaz