GALAKSİNİN KORUYUCULARI 2 altyazılı fragman

GALAKSİNİN KORUYUCULARI 2 Guardians of the galaxy vol 2 ALTYAZILI SUPER BOWL FRAGMAN YAYINLANDı

"GALAKSİNİN KORUYUCULARI 2" fragmanı yayınlandı

Senaryosu ve Yönetmenliği James Gunn tarafından yapılan Marvel'in Galaksinin Koruyucuları 2 filminin altyazılı Super Bowl fragmanı yayınlandı. Filmin oyuncuları Oyuncular: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan, Sean Gunn, Tommy Flanagan, Laura Haddock ve Kurt Russell

"GALAKSİNİN KORUYUCULARI 2" fragmanı yayınlandı

Yönetmenliğini James Gunn’ın yaptığı Marvel’dan “Galaksinin Koruyucuları 2” filminde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Groot rolünde Vin Diesel, Rocket rolünde Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan, Pom Klementieff, Elizabeth Debicki, Chris Sullivan, Sean Gunn, Tommy Flanagan, Laura Haddock ve Kurt Russell yer alıyor. Yapımcı Kevin Feige ve başyapımcılar Louis D’Esposito, Jonathan Schwartz, Victoria Alonso, Nik Korda ve Stan Lee. Senaryo da James Gunn’a ait.

GALAKSİNİN KORUYUCULARI 2 KONUSU

Marvel’dan “Galaksinin Koruyucuları 2” filminde ekibimiz kâinatın uzak cephelerinde dolaşırken çeşitli maceralara dahil olmaya devam ediyor. Koruyucular, yeni kurdukları ailelerini korumak için savaşırken Peter Quill’ın asıl geçmişinin gizemini de çözmek zorundadırlar. Eski düşmanlar yeni müttefiklere dönüşürken, hayranların klasik çizgi romanlardaki favori karakterleri kahramanlarımızın yardımına koşuyor ve Marvel Sinema Evreni genişlemeye devam ediyor.

Marvel’dan “Galaksinin Koruyucuları 2” 28 Nisan 2017’de vizyona girecek.

GalaksininKoruyucularA2

550
Tarih: 07.02.2017
Yorum Yaz