''Halka 3'' 3 Şubat'ta Sinemalarda!

Korku filmi serisi ''Halka 3'' 3 Şubat'ta vizyona girecek...

Korku filmi serisi ''Halka 3'' 3 Şubat'ta vizyona girecek...

Korku serisi "Halka"nın devam filmi "Halka 3", 3 Şubat'ta izleyiciyle buluşacak.

Korku filmi serisi ''Halka 3'' 3 Şubat'ta vizyona girecek...

Korku serisi "Halka"nın devam filmi "Halka 3", 3 Şubat'ta izleyiciyle buluşacak.

Javier Gutierrez'in yönetmen koltuğuna oturduğu filmin senaryosuna, David Loucka, Jacob Estes ve Akiva Goldsman imza attı.

Korku ve gerilim türünü sevenleri sinema salonlarına çekmeyi hedefleyen yapımda, Matilda Lutz, Alex Roe, Johnny Galecki, Aimee Teegarden, Bonnie Morgan ve Vincent D'Onofrio rol aldı.

Paramount Pictures'ın sunduğu filmin konusu kısaca şöyle:

"Genç bir kadın, izleyen kişiyi 7 gün sonra öldüreceğini söyleyen gizemli bir video kasetin etrafındaki karanlık gizemi araştıran erkek arkadaşı için endişelenir. Erkek arkadaşını kurtarmak için kendini feda eder ve bunu yaparak korkunç bir şeyi keşfeder. Filmin içinde daha önce hiç kimsenin görmediği bir film daha vardır."

Gelmiş geçmiş en korkunç kurgusal çocuk karakterlerinden Samara Morgan geri döndü. Halka'nın 3. devam halkası için geri sayım devam ederken, o da geri sayımını yapıyor. Geri sayıma geçen Samara yeni kurbanlarını belirledi bile...

Julia sıradan bir lise öğrencisidir. Üniversiteye giden erkek arkadaşı Holt ile aralarındaki soğukluktan rahatsız olan genç kadın onu ziyarete gitmeye karar verir. Ancak aralarındaki soğukluğun sandığından çok daha ciddi bir sebebi vardır. Zira, Holt izlendiğinde 7 günün sonunda insanların ölümüne sebep olan bir videoyu izlemiştir ve izleyeli 6 buçuk gün geçmiştir. Günün sonunda hayatını kaybedecektir. Lanet sayesinde yeniden yakınlaşan ikili hayatta kalmanın yollarını ararken Julia da lanetin içine çekilir...

Lanetli bir video kasetin insanlara musallat olması ile başlayan başarılı korku filmi serisi Halka 3'ün yönetmen koltuğunda 3 días filminin yönetmeni F. Javier Gutiérrez oturuyor. Kadrosunda Matilda Lutz, Alex Roe, The Big Bang Theory'nin yıldızı Johnny Galecki ve Aimee Teegarden'ı bulunduran yapımda Samara'ya ise bir kez daha Bonnie Morgan hayat veriyor. Filmin senaryosu ise Akademi ödüllü senarist Akiva Goldsman ve Jacob Aaron Estes tarafından yazıldı.

Samara Morgan'ın laneti 3 Şubat'ta sinemalara dehşet salmaya geliyor!

FRAGMAN

597
Tarih: 31.01.2017
Yorum Yaz