''Halka 3'' 360 derecelik korkunç bir video yayınladı!

''Halka 3'' filmi 360 derecelik korkunç bir video yayınladı!

''Halka 3'' filmi 360 derecelik korkunç bir video yayınladı!

Halka 3 filminden 360 derecelik korkutucu bir video yayınlandı. VR ile izleyince gerçekten korkunç olduğunu söyleyebiliriz...

''Halka 3'' filmi 360 derecelik korkunç bir video yayınladı!

Lanetli bir video kasetin insanlara musallat olması ile başlayan başarılı korku filmi serisinin son filmi Halka 3'ten 360 derecelik korkutucu bir video yayınlandı!

2008 yapımı 3 días ile çıkış yapan F. Javier Gutiérrez'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Matilda Lutz, Alex Roe, The Big Bang Theory'nin yıldızı Johnny Galecki ve Aimee Teegarden yer alıyor.

Serinin 2. filminde ikonik karakter Samara Morgan'ı canlandıran Bonnie Morgan 3. filmde de rolü için geri dönüyor.

Julia sıradan bir lise öğrencisidir. Üniversiteye giden erkek arkadaşı Holt ile aralarındaki soğukluktan rahatsız olan genç kadın onu ziyarete gitmeye karar verir. Ancak aralarındaki soğukluğun sandığından çok daha ciddi bir sebebi vardır. Zira, Holt izlendiğinde 7 günün sonunda insanların ölümüne sebep olan bir videoyu izlemiştir ve izleyeli 6 buçuk gün geçmiştir. Günün sonunda hayatını kaybedecektir. Lanet sayesinde yeniden yakınlaşan ikili hayatta kalmanın yollarını ararken Julia da lanetin içine çekilir.

Halka 3, ülkemizde 3 Şubat 2017'de vizyona girecek.

730
Tarih: 31.01.2017
Yorum Yaz