Hızlı ve Öfkeli 8 filminin altyazılı fragmanı yayınlandı

Hızlı ve Öfkeli 8 filminin altyazılı fragmanı yayınlandı

Hızlı ve Öfkeli 8 filminin altyazılı fragmanı yayınlandı

F. Gary Gray'in yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosu Chris Morgan tarafından kaleme alınan Hızlı ve öfkeli serisinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 8'in altyazılı fragmanı yayınlandı. Filmin oyuncu kadrosu zengin olan Hızlı ve Öfkeli 8'de Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Helen Mirren, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Scott Eastwood, Kurt Russell ve Charlize Theron yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 filminin altyazılı fragmanı yayınlandı

F. Gary Gray'in yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosu Chris Morgan tarafından kaleme alınan Hızlı ve öfkeli serisinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 8'in altyazılı fragmanı yayınlandı.

ESKİ EKİPTEKİ İSİMLER HIZLI VE ÖFKELİ 8'DE YENİDEN BİR ARADA...

Hızlı ve Öfkeli 8’de Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky ve Kurt Russell ekibe geri dönüyor.

HELEN MİRREN, CHARLİZE THERON VE SCOTT EASTWOOD HIZLI VE ÖFKELİ 8 KADROSUNDA...

Ayrıca seriye yeni katılanlar arasında Theron ile birlikte Scott Eastwood ve Oscar ödüllü Helen Mirren bulunuyor. Filmin yönetmeni F. Gary Gray (Straight Outta Compton).

Yapımcılar yeniden ekibe dönen Neal H. Moritz, Michael Fottrell ve Diesel.

HIZLI VE ÖFKELİ 8 KONUSU

Tüm zamanların en popüler film serisi Hızlı ve Öfkeli, dünya çapında 1 milyar dolar gişe yapan ve en büyük altıncı film olan Hızlı ve Öfkeli 7’nin ardından Hızlı ve Öfkeli 8 ile devam ediyor.

Dom ve Letty balayındadır ve Brian ile Mia da emekli olmuştur. Ekibin geri kalanı da temize çıkınca, dünya turu yapan ekip normal hayatlarına geri döner. Ancak, gizemli bir kadın (Oscar ödüllü Charlize Theron) Dom’u kandırarak suça ve yakınlarının ihanetine sürüklediğinde, ekip daha önce karşılaşmadığı bir sınavla yüzleşecektir.

Özel ekip, bir anarşistin kaosunu engellemek ve onları aile yapan adamı ekibe geri getirmek amacıyla Küba kıyılarından New York sokaklarına, Kuzey Kutbu’ndaki Barents denizinin buzlu düzlüklerine kadar tüm dünyayı dolaşacaktır.

Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi Hızlı ve Öfkeli 8; 14 Nisan 2017'de vizyonda olacak

636
Tarih: 09.02.2017
Yorum Yaz