İçerde dizisinin 20. bölümünde heyecan dorukta

Show TV'nin Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi İçerdenin 20. bölüm fragmanları yay

İçerdenin 20. bölümünde Sarp gerçeği ortaya çıkarabilecekmi

Show TV'nin Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi İçerdenin 20. bölüm fragmanları yayınlandı. Heyecanın yine dorukta olacağı bölümde Sarp kendini kurtarabilecek mi? Ayrıtılar ve bu akşam yayınlanacak olan 20.bölüm fragmanı haberimizde...

İçerdenin 20. bölümünde Sarp gerçeği ortaya çıkarabilecekmi

Show TV'nin Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni dizisi İçerdenin 20. bölüm fragmanları yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan İçerde dizisi yeni bölümde Mert, Sarp'ın Çoşkun'u öldürdüğüne inanır ve ailesini bulmaya dek bütün umutları tükenir. Hurdalık'ta Sarp'ı gören Mert, Gökhan'ı vuran ismin Sarp olduğuna hemen kanaat getirir. Zaten Sarp'ı kafasında bitiren Mert'e Sarp'ın suçsuz olduğunu anlatması çok zordur. Tek çareyi kaçmakta bulan Sarp apar topar Yaşar'ın peşine düşer. Peki Sarp Yılmaz bu kez kurtulabilecek midir?

İçerde nefes kesen 20. yeni bölüm fragmanları ile bu akşam Show TV ekranında...

İÇERDE 20. BÖLÜM ÖZETİ

“İçerde”nin 20. bölümünde; Mert, Sarp’ın Coşkun’u öldürdüğüne inanıyordur ve Sarp'a karşı çok öfkelidir. Coşkun olmadan ailesine ulaşamayacağını biliyordur. Tüm umutları yıkılan Mert, Sarp’tan intikam almaya karar verir. O gece Mert, hurdalıkta vurulan Gökhan’ın yanında Sarp’ı görünce öfkesi gerçekleri görmesine engel olur ve Sarp’ı Gökhan’ı vurmaktan tutuklamaya kalkar. Sarp suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da öfkesinden gözü dönen Mert, Sarp’ı dinlemez. Sarp kaçmaktan başka çaresi olmadığını anlar ve Mert’in elinden kaçar. Eğer suçsuz olduğunu ispatlayamazsa hapse girmek zorunda kalacaktır. Polis teşkilatı, Sarp’ın peşindeyken bunu başarması hiç de kolay olmayacaktır.

497
Tarih: 06.02.2017
Yorum Yaz