Jennifer Lawrence Türk Hayranlarına Seslendi !..

Jennifer Lawrence Türk Hayranlarına Seslendi !..

Jennifer Lawrence Türk Hayranlarına Seslendi !..

Jennifer Lawrence Türk Hayranlarına Seslendi !..

Yeni filmi Passengers'i değerlendiren oscar ödüllü genç yıldız: ''Türk hayranlarımın bu filmi görmesi için sabırsızlanıyorum. Gerçekten bununla gurur duyuyorum. Filmi seveceklerini sanıyorum."

Lawrence, bir kadın olarak romantizmi ve romantik elementler barındıran yapımları daha çok sevdiğine işaret ederek, bilim kurgu ya da romantik film arasında tercih yapmak konusunda, "Aurora ve Jim arasındaki ilişkinin ilginç olduğunu düşündüm. Ayrıca ikisi arasındaki hikaye çok etkileyiciydi. Ancak filmi izledikten, tüm bu özel efektleri, gemiyi ve filmin o ilginç sonunu da gördükten sonra tercihim sanırım romantizmden yana olmazdı." diye konuştu.

Yönetmenliğini Morten Tyldum'ın üstlendiği Passangers'da, Lawrence ve Pratt'in yanında Michael Sheen, Laurence Fishburne ve Andy Garcia da rol aldı.

Ülkemizde 13 Ocak 2017'de vizyona girecek olan filmin konusu ise şöyle;

Pratt'in ilaç ayarlı uykusundan erken uyanan bir uzay yolcusu olan tamirci Jim Preston'ı canlandırdığı yapımda, Lawrence ise Pratt'in karakteri tarafından yalnız kalmamak için uyandırılan bir diğer yolcu olan New Yorklu yazar Aurora'yı canlandıracak. İkili bu süreçte birbirlerine aşık olsalar da Preston'ın Aurora'nın 100 yıl erken uyandırmış olmasının sebebi olduğunun ortaya çıkması ve gemideki büyük bir teknik arıza ikisi arasındaki gerilimin yükselmesine sebep olacak.

466
Tarih: 23.12.2016
Yorum Yaz