J.K. Rowling: “Fantastic Beasts 5 Film Olacak!”

J.K. Rowling: “Fantastic Beasts 5 Film Olacak!”

J.K. Rowling: “Fantastic Beasts 5 Film Olacak!”

J.K. Rowling: “Fantastic Beasts 5 Film Olacak!”

2001 yılında başlayan Harry Potter serisi son filminin yayınlanmasının ardından 10 yıl sonra, o büyülü dünyayı kaldığı yerden anlatmaya devam edecek olan Fantastic Beasts and Where to Find Them ile geri dönüyor. Özellikle Harry Potter serisiyle büyüyen bir nesli oldukça heyecanlandıran film; her ne kadar serinin spin-off yapımı gibi gözüküyor ola da filmde bizi yeni bir ülke, yeni bir büyü okulu ve yeni karakterler bekliyor olacak.

Özellikle Harry Potter hayranları tarafından henüz vizyonla buluşmadan dahi birçok sorunun odağı olan, heyecanla ve merakla beklenen Fantastic Beasts and Where to Find Them hakkında serinin yaratıcı J.K. Rowling‘den yeni bir açıklama geldi. Filmin twitter hesabından duyurulan habere göre; Fantastic Beats 5 film olarak izleyiciyle buluşacak.

111

Fantastic Beats and Where to Find Them’de Harry Potter and the Order of the Phoenix’den itibaren serinin son dört filminin yönetmenliğini üstlenen David Yates ile yeniden buluşuyoruz. Yates’in yönetmen koltuğunda oturacağı yapımın senaryosunu ise serinin yaratıcısı olan J.K. Rowling kaleme aldı. Film ayrıca oldukça başarılı oyuncuların yer aldığı bir kadroya sahip. Eddie Redmayne‘nin yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Ezra Miller, Colin Farrell, Samantha Morton, Jon Voight ve Katherine Waterston gibi güçlü isimler bulunuyor. 18 Kasım’da izleyiciyle buluşacak olan Fantastic Beasts and Where to Find Them’in devam filminin vizyon tarihi için ise 16 Kasım 2018 belirlendi.

545
Tarih: 14.10.2016
Yorum Yaz