24: Legacy dizisi gösterime başladı

konusuyla zaman kavramıyla jACK bAUER ile unutulmaz dizi 24 Legacy dizisi FX kanalında gösterime

24: Legacy dizisi gösterime başladı

Efsane Jack Bauer karakterini hayatımıza kazandıran ve Kiefer Sutherland'ı ününe kavuşturan dizi 24 yeniden hayat buldu. 24 Legacy adıyla gösterime başlayan dizi yine 24 saatten geçen olayları konu alıyor. Ayrıntılar haberimizde...

24: Legacy dizisi gösterime başladı

Efsane Jack Bauer karakterini hayatımıza kazandıran ve Kiefer Sutherland'ı ününe kavuşturan dizi 24 yeniden hayat buldu ve ilk bölümüyle karşımıza çıktı. 24 Legacy adıyla gösterime başlayan dizi yine 24 saatte gelişen olayları konu alıyor. Her saatin bir bölüm olarak karşımıza çıktığı 24 Legacy'i eskisinden ayıran en önemli unsur ise efsane Jack Bauer'in bu 24 Legacy serisinde yer almayacak olması...

24 LEGACY'NİN YENİ JACK BAUER'İ KİM?

Efsane dizi 24'ün yeni sürümünde karşımıza çıkan en büyük değişiklik dizinin unutulmaz oyuncusu Kiefer Sutherland'ın Jack Bauer karakterine hayat vermemesi. Onun yerine başrolde Corey Hawkins'i izleyeceğiz. Corey Hawkins'e eşlik eden isimler ise Mirando Otto, Anna Diop, Charlie Hofheimer.

BOL ÖDÜLLÜ 24 DİZİSİ TÜRKİYE'DE FX KANALI'NDA GÖSTERİLİYOR

24: Legacy dünyada ilk olarak 2001 yılında yayınlanmaya başladı. Bugüne kadar tam 73 Emmy Ödülü kazanan dizi, aksiyon meraklılarının değişmezleri arasına kendine özel bir yer edindi.

24: Legacy’nin ilk bölümü tüm dünya ile aynı anda 6 Şubat Pazartesi günü 07.30’da yayınlanacak. 7 Şubat Salı günü ise 1. ve 2. bölümler art arda 7.30 ve 21.30’da FX ekranlarında olacak.

24 LEGACY'NİN KONUSUNA GELİNCE

Tüm dünyada ilgiyle izlenen Emmy Ödüllü aksiyon dizisi 24: Legacy ise Amerika'da yapılması planlanan büyük çaplı bir terör saldırısını durdurmak için, zamana karşı verilen mücadeleyi gözler önüne seriyor.

635
Tarih: 06.02.2017
Yorum Yaz