Merakla Beklenen Power Rangers'tan Yepyeni 4 Klip!

Merakla Beklenen Power Rangers'tan Yepyeni 4 Klip!

Merakla Beklenen "Power Rangers"tan Yepyeni 4 Klip!

1993'te hayatlarımıza giren ve birlikten güç alan genç kahramanlarımız Power Rangers geri dönüyor. Bilim kurgu-macera dizisi olarak gönüllerde taht kuran seri bu kez beyazperdede uzun metraj olarak karşımıza çıkacak.

Merakla Beklenen "Power Rangers"tan Yepyeni 4 Klip!

Project Almanac'ın yönetmen koltuğunda oturan Dean Israelite'nin yönetmen koltuğunu üstlendiği gençlik macerasının senaryo ekibi ise bir hayli kalabalık. Filmin senaryosu Kong: Kafatası Adası'nın senaristi John Gatins, Burk Sharpless, Matt Sazama, Zack Stentz, Ashley Miller ve ünlü senarist Max Landis'in kaleminden çıkma. Fikir ise elbette ki orijinal karakterleri yaratan ve aynı zamanda filmin yapımcıları arasında bulunan Haim Saban'dan alınıyor.

Gelelim filmin oyuncu kadrosuna... Filmin başrol kahramanları genç ve henüz çok tanınmamış oyunculardan oluşuyor. Jason nam-ı diğer Kırmızı Ranger Dacre Montgomery, Billy nam-ı diğer Mavi Ranger RJ Cyler, Kimberly nam-ı diğer Pembe Ranger Naomi Scott, Trini nam-ı diğer Sarı Ranger Becky G ve Zack nam-ı diğer Siyah Ranger Ludi Lin tarafından canlandırılıyor.

Filmin kadrosunda Alpha 5'in sesi olarak Bill Hader, Zordon olarak Bryan Cranston ve uzaylı cadı Rita Repulsa olarak Elizabeth Banks de bulunuyor.

Power Rangers 24 Mart'ta ülkemizde vizyona girecek.

521
Tarih: 16.03.2017
Yorum Yaz