Organize İşler'in devam filmi çekilecek

Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazıp yönettiği Organize İşler'in devam filmi geliyor

Organize İşler'in devam filmi geliyor

Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazıp yönettiği 2005 yapımı Organize İşler'in devam filminin geleceği haberi hayranlarını heyecanlandırdı. 2 milyon 619 bin kişilik gişeyle dikkatleri üzerine çeken Organize İşler'in devam filminin ayrıntıları haberimizde...

Organize İşler'in devam filmi geliyor

Ali Eyüboğlu'nun haberine göre; Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazıp yönettiği 2005 yapımı Organize İşler'in devam filminin geleceği haberi hayranlarını heyecanlandırdı.

2005 YAPIMI ORGANİZE İŞLER'İN DEVAM FİLMİ GELECEK...

2 milyon 619 bin gişe ile Türkiye’nin en çok izlenen filmleri arasına giren Organize İşler’in devam filminin çekileceğinin müjdesini veren Eyüboğlu, Demet Akbağ’ın da bu habere çok sevindiğini aktardı.

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı Organize İşler filmi, dev kadrosuyla dikkat çekmişti. Filmde Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Tolga Çevik, ersin korkut, Cem Yılmaz, Erdal Tosun, Altan Erkekli, Özgü Namal, Ebru Akel ve Berrak Tüzünataç gibi isimler rol almıştı.

Eyüboğlu, Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan’la olan diyalogunu şöyle anlattı:

Ali’ce’yi takip edenler bilir, Yılmaz Erdoğan’ın “Organize İşler” filmini tek geçtiğimi…

21 Aralık 2016 tarihli yazımın başlığı “Erdoğan, Organize İşler’in devamını çekmeli”ydi…

Demet Akbağ’ın Beşiktaş Kültür Merkezi’nde (BKM) sahnelediği “Bir Demet Muhabbet”i izlemeye gelenler arasında Yılmaz Erdoğan da vardı.

Akbağ, barkovizyondan mini bir bölüm gösterdiği “Organize İşler” filmiyle ilgili, “İstanbul’u da bu film sayesinde gördük. Yalan mı? 50 kere seyrettiğim halde bu filmi televizyonda görünce oturup yine izlerim” dedikten sonra seyircilere sordu:

“Çok güzel film değil miydi?”

Akbağ’ı izlemeye gelenlerden alkış tufanı kopunca, “Organize İşler”in devamının çekilmesini isteyen biri olarak fırsatı kaçırmadım.

“Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla” dercesine, niye devamı gelmiyor dedim Akbağ’a…

O da, “Hazır kendisi buradayken sor” diyerek topu Erdoğan’a attı… Erdoğan’dan gelen yanıt, “Organize İşler” filmini sevenler için müjde gibiydi:

“Var, var, bir planım var… Pazar günü matinede açıklayacaktım… Yoksa basından önce sana söylemek isterdim.”

Bunun üzerine Akbağ, “Ay Yılmaz çok sevindim” dedi.

417
Tarih: 06.02.2017
Yorum Yaz