Poyraz Karayel 78. Bölüm Fragman

Poyraz Karayel 78. Bölüm Fragman

Poyraz Karayel 78. Bölüm Fragmanı izle

Poyraz Karayel 78. bölüm fragmanında Bahri olaylara dahil oluyor. Ayşegül ve Sinan'ın kaçırılmasının ardından olayların fitili ateşleniyor. Poyraz Karayel 78. bölüm fragmanında Nevra ve Çınar'ın istedikleri kaos ortamı yaratılmış ve bu durumdan sıyrılmaları mümkün olmamıştır. Olaylardan haberi olan Bahri,adamlarıyla birlikte Nevra ve Çınar'ın evine girer. Poyraz Karayel 78. bölüm fragmanında Bahri'nin tek isteği, Ayşegül ve Sinan'ın bulunduğu yeri öğrenmektir.

Poyraz Karayel 78. Bölüm Fragmanı izle

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çınar, Ayşegül’e izlettiği görüntülerle onun altüst olmasının keyfini çıkarırken Ayşegül hırsla çıkar, Poyraz ve Eda ile yüzleşmek için evin yolunu tutar.

Ummanlar seri katilin kaçırdığı Taşkafa’yı kurtarmak için bir operasyona kalkışırlarken, seri katilin cinayetlerinin sırrı da ortaya çıkar.

Eda, Poyraz ve Ayşegül’e kurduğu tuzakla Nevra’nın gözüne girmiştir. Nevra, Eda’nın kızını görmesine izin verir. Ancak Nevra’nın Eda ile işi bitmemiştir. Eda’nın yeni görevi Bahri’ye adım adım yaklaşan Savaş ile ilgilidir...

Meltem’in intihar girişimiyle şok olan Poyraz ve Zülfikar, ciddi bir tedavi uygulanması gerektiğini öğrenirler. Ancak Poyraz’a olan nefreti yüzünden Çınar, Meltem’in iyileşmesine izin vermemeye kararlıdır.

Nevra, Girişim’in yöneticileriyle bir buluşma düzenleyecektir. Bunu öğrenen Mümtaz, Poyraz’dan yardım ister. Poyraz bu isteği reddetse de kader Poyraz’ı o toplantıya sürükler. Ancak Poyraz’ın giriştiği bu tehlikeli işin bedeli çok büyük olacaktır...

472
Tarih: 26.01.2017
Yorum Yaz