Poyraz Karayel'de Sinan öldümü?

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayelde sinan öldümü? 79.bölümde neler olacak?

Poyraz Karayel'in 79. bölümünde neler olacak?

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'in 78. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Son sahnesi herkesin yüreğini ağzına getirdi. Sinan Girişim'in adamı tarafından vuruldumu? Öldümü? Cevabı haberimizde...

Poyraz Karayel'in 79. bölümünde neler olacak?

Kanal D'de Çarşamba akşamları ekrana gelen ve büyük bir seyirci kitlesine sahip dizisi Poyraz Karayel'de yine bu hafta heyecan doruktaydı. Ayşegül ve Sinan'ın kaçırılması 78.bölüme damga vurdu. Kanal D ekranında izleyenleri ile buluşan Poyraz Karayel dizisinde Bahri Umman ve Poyraz, Ayşegül ve Sinan'ı bulabilmek için harekete geçiyor. Nefes kesen bir operasyona başlayan Poyraz, oğlu ve sevdiği kadını kurtarabilecek midir?

POYRAZ KARAYEL'DE SİNAN ÖLDÜ MÜ?

Oğlu'nu kurtarmaya giren Poyraz neyle karşı karşıya gelecek? Sinan girişimin adamı tarafından vurulacakmı? İşte merakla beklenen o sorunun cevabı... Tabiki hayır Sinan ölmeyecek yaralı vaziyette hastaneye götürülecek.

Senaryoyu bizde siz sevgili seyirciler gibi bilmesekte ölmeyeceğini biliyoruz. Nevra aldığı fotoğrafla Girişimde yeniden bir yer edinecek mi?

POYRAZ KARAYEL 79. BÖLÜM FRAGMANI

POYRAZ KARAYEL 78. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Poyraz, Sinan ve Ayşegül’ü kurtarmak için çektiği fotoğrafları Girişim’e götürmek zorundadır. Poyraz için bir zamanla yarış başlar.

Ayşegül ve Sinan’ın kaçırılmasından Nevra’yı sorumlu tutan Bahri ise Girişim’in gözden çıkardığı Nevra’nın evini basar. Ayşegül ve Sinan’a karşı Çınar’ı rehin alır. Nevra, oğlunun hayatı için Girişim’le ilgili bildiklerini söylemeye başlamak zorundadır. Çınar’ın annesiyle ilgili öğrendiği gerçekler ise yeni tehlikelere neden olacaktır...

Poyraz Nevra’dan aldığı bilgilerle Girişim’in izini sürmeye devam eder. Zülfikarlar ve Eda da Poyraz’ın arkasında yerini alır. Ama tüm bu çabaya rağmen Poyraz bu ölüm kalım savaşını kazanabilecek midir?

Son bölümü izlemek için tıklayınız.

763
Tarih: 01.02.2017
Yorum Yaz