Sylvester Stallone Travis Mills’in Gerçek Hikayesini Sinemaya Uyarl

Sylvester Stallone Travis Mills’in Gerçek Hikayesini Sinemaya Uyarlıyor !!..

Sylvester Stallone Travis Mills’in Gerçek Hikayesini Sinemaya Uyarlıyor !!..

Sylvester Stallone Travis Mills’in Gerçek Hikayesini Sinemaya Uyarlıyor !!..

Usta aktör Stallone’un yönetmen koltuğunda oturacağı yeni filmi Tough As They Come, Amerika Birleşik Devletleri Ordusu’nda görev yapan Travis Mills’in anılarını sinemaya uyarlıyor.Filmin başrolünde ise Adam Driver var.Filmin konusu kısaca şöyle;

Binlerce asker ülkesini savunmak için yıllarca hayatını ortaya koydu; ABD Ordusu İşleri Çavuşu Travis Mills, Afganistan’daki üçüncü tur gezisi sırasında, yirmi beşinci doğum gününden dört gün önce bir IED patlamasında yakalandığında bir başka istatistik haline geleceklerinden emindi. Muhtemel ihtimaline karşın yaşıyordu, ama ciddi bir bedelle… Travis, dörtlü amputasyonda ayakta kalabilen Afganistan ve Irak savaşlarından sadece beş askerden biri oldu.

Birdenbire kolları ya da bacakları olmadığı gerçeği ile uzlaşmak zorunda kalan Travis, kendisi için hayal ettiği kişiden büyük bir gelecekle karşı karşıya kaldı. Ekibine bir daha asla liderlik edemeyeceğini ve bebeğini kucağına alamayacağı gerçeğiyle yüzleşen Travis, acı çekerek endişe dolu rehabilitasyon günlerinde hayatını sonuna kadar yaşamak için güç kazanmak için mücadele etti. Büyük irade ve dayanıklılık ile ailesinin koşulsuz sevgisi ile Travis’in, dikkat çekici bir iyileşmesi herkesi şaşırtsa da, O bu azmiyle binlerce kişiye ilham verdi. Yaralı olarak düşünülmek istemeyen Travis, “Ben sadece yara izi olan bir erkeğim” diyor ve “Hayatımı sonuna kadar yaşamak ve en iyisini nasıl yapacağımı biliyorum” diyor.

Kaynak: Deadline

012914_hn_mills2_640

Tough-Cover

461
Tarih: 06.01.2017
Yorum Yaz