'Vezir Parmağı'nın biletleri satışa çıktı!

'Vezir Parmağı'nın biletleri satışa çıktı!

Yeni komedi filmi 'Vezir Parmağı'nın biletleri satışta

"Vezir Parmağı" haftaya Çarşamba gösterime girecek.

Yeni komedi filmi 'Vezir Parmağı'nın biletleri satışta

Son olarak 2014 yılında vizyona giren Mucize ile seyircilerin karşısına çıkan Mahsun Kırmızıgül hız kesmeden beyazperde macerasına devam ediyor. Ünlü şarkıcı ve yönetmenin yeni filmi Vezir Parmağı önümüzdeki hafta Çarşamba günü vizyona girecek olsa bile filmin biletleri şimdiden satışa çıktı!

Kadrosunda Ali Sürmeli, Selim Bayraktar, Peker Açıkalın, Orçun Kaptan, Levent Sülün, Rana Cabbar, Metin Yıldız, Talat Bulut, Altan Erkekli'nin yanı sıra Cihat Tamer, Nuri Alço, Muhammed Cangören, Hayrettin Karaoğuz’un yanı sıra Yasemin Yalçın, Gülben Ergen, Ece Uslu, Derya Şensoy, Meral Çetinkaya, Aydan Burhan, Güner Özkul, Suna Selen, Defne Yalnız gibi pek çok ünlü ismi bulunduran kalabalık kadrolu filmin yönetmenliğini de senaryosunu da Kırmızıgül üstleniyor. Yönetmenin filmlerinde her zaman olduğu gibi kendisi de filmin başrolünde yer alıyor.

Osmanlı dönemindeki kadın-erkek ilişkilerine mizahi bir dille yaklaşan film, aynı zamanda savaşın sıradan insanlar üzerindeki etkisini de ele alıyor. 3 katıya yayılmış, farklı coğrafyalardan ve farklı kültürlerden insanları tebaası olarak bünyesinde barındıran Osmanlı İmparatorluğu uzun yıllardır bitmeyen savaşlardan yeni bir tanesine daha girmektedir. Ülkenin dört bir yanından eli silah tutan erkekler asker olarak orduya alınır. İmparatorluğun 5 ayrı bölgesinden yola çıkan, farklı kültürlere ait hamallar savaşa giden bu ordunun neferleri olacaktırlar...

Filme bilet almak için tıklayın!

420
Tarih: 20.01.2017
Yorum Yaz